http://www.facefit.freewebweb.com/

Czym jest metoda Face Fitness?

Chętnie ćwiczymy ciało, zapominając o tym, że mięśnie mamy nie tylko od stóp do szyi, ale także w głowie, a w szczególności twarzy, która ma ich ponad 50. W odróżnieniu od innych, połączonych ze szkieletem, są one przyczepione do skóry. Kiedy wiotczeją, skóra traci jędrność. Efekt naturalnego liftingu, a co za tym idzie korzyści dla urody, uzyskujemy, poddając mięśnie twarzy odpowiedniemu i regularnemu treningowi. Liczne mięśnie twarzy odpowiadają za naszą mimikę – wyrażanie radości, smutku czy zdziwienia. Niestety, to one słabnąc z wiekiem sprawiają, że skóra staje się pomarszczona, obwisła i mało sprężysta.


Face Fitness to szereg ćwiczeń angażujących mięśnie twarzy. Ćwiczenia te – coraz bardziej popularne w Polsce – pod różnymi nazwami są propagowane przez ich fanki i fanów w Stanach Zjednoczonych, Europie czy Rosji.


Face Fitness to zestaw ćwiczeń uniwersalnych, które można wykonywać na zajęciach grupowych – takich jak ćwiczenia angażujące mięśnie czoła, policzków, oczu, ust czy szyi. Można jednak w ramach indywidualnych spotkań z trenerem Face Fitness pracować nad poszczególnymi obszarami twarzy w przypadku asymetrii (np. mięśnie którejś połowy twarzy pracują silniej), czy też chęci poprawy któregoś obszaru twarzy.


Ćwiczenia Face Fitness należy wykonywać regularnie i zgodnie z zaleceniami trenera – tylko wtedy są efekty. Przypadkowe wykonywanie ćwiczeń raz w tygodniu nie da spektakularnych wyników! Połączenie ćwiczeń z masażem twarzy, odpowiednią pielęgnacją i zróżnicowaną dietą to złoty środek do zachowania pięknego wyglądu przez lata.


Efekty stosowania gimnastyki twarzy Face Fitness:

- skóra odzyskuje niezwykły blask, staje się bardziej napięta, promienna

- poprawia się koloryt skóry

- czoło staje się jędrne i pogodne a zmarszczki wygładzone

- znika lwia zmarszczka oraz poziome zmarszczki nosa

- zmniejsza się problem opadających powiek

- zmarszczki wokół oczu zostają wygładzone

- opuchnięcia i worki pod oczami stają się mniej widoczne
- policzki są uniesione wyżej i zaokrąglone
- fałd nosowo-policzkowy wygładza się

- usta stają się pełniejsze a kąciki uniesione

- wygładzone zostają zmarszczki wokół ust

- znikają tzw. chomiki
- owal twarzy uzyskuje czysty zarys

- znika drugi podbródek
- szyja staje się jędrna i długa


Wystarczy 15 minut dziennie lub dwa treningi godzinne w tygodniu.

 

Przekonaj się, co Tobie może dać Face Fitness i umów się na spotkanie.

 

Więcej o Instruktorze na stronie http://www.polskietowarzystwofacefitness.pl/pl/instruktorzy/dyplomowani-instruktorzy-ptff

 

 

 

Wpisz treść wiadomości.
Wpisz swój adres email.Przepisz kod z obrazka.